Bielsko-Biała, Polska

(+48) 604 119 826


Pracownia

Pracownia projektowania wnętrz

d – projekt

Projektowaniem zajmuję się od 2011 roku. Początkowo była to ślusarka aluminiowa oraz aluminiowo – szklane ściany osłonowe.
Z czasem coraz mocniej zaczęłam wchodzić do wnętrz. Ścianki całoszkalne z drzwiami w budynkach użyteczności publicznej,
w biurach oraz w budynkach prywatnych stały się moim konikiem. Później doszło projektowanie kabin prysznicowych, mebli na wymiar do wszelakich pomieszczeń – kuchni, łazienki oraz biur i pokoi.

W listopadzie 2018 roku z zamiłowania do pisania powstał lajfstajlowy blog www.yasminsmell.pl, który przez coraz mocniejszą fascynację i wchodzenie w głąb świata wnętrz przekształciłam
w blog wnętrzarski. Od marca 2021 roku na blogu publikuję wnętrzarskie wskazówki, tipy oraz poradniki, które pomagają moim Czytelnikom stworzyć ich wymarzone i idealne wnętrza. Moją misją jest wsparcie Polek, bo to przede wszystkim one są odbiorczyniami bloga, w tworzeniu przytulnego kącika dla nich i ich rodzin.

Z biegiem czasu okazało się, że blogowe wskazówki to mało
i często niezbędne jest dodatkowe wsparcie. Końcem roku 2021 zaczęłam prowadzić wnętrzarskie konsultacje, które były i nadal są mocnym wsparciem Czytelniczek bloga.

Powyższe doświadczenia, wsparte wykształceniem inżyniera budownictwa oraz skończonym kursem projektowania i tworzenia wizualizacji, skłoniły mnie, by z jednej strony wypłynąć na szersze wody, a z drugiej pozostać ściśle przy tym, co najbliższe mojemu sercu, czyli przy projektowaniu wnętrz.

Jesteś gotowa/y na swoje wymarzone wnętrza?

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami zaproponuję ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, preferencji
oraz zaplanowanego budżetu.